Center Pivot

Afko

Afko

Afko

Afko


  • Bu sistem birkaç spandan oluşmaktadır. Her iki sistem hareketli bağlantılı bir sistemle çalışmaktadır. Bu spanlar sabit bir merkez etrafında 360 derece veya sektörel olarak dönmektedir.
  • Her iki span arasındaki mobil bağlant 30 derecelik bir açının oluşmasını sağlar. Böylece engebeli arazilerde en sorunsuz şekilde kullanılır. Bu sistem 1 ile 8 span arasında veya daha fazla spanla üretilebilir. 1 - 75 hektarlık arazide çok verimli şekilde sulama yapılır.
  • Center Pivot sulama sistemleri farklı iklim ve arazi koşullarına sahip bir çok tarımsal arazi ile bitkinin yüksek performansla ekonomik biçimde sulanmasında kullanılan kendini bu alanda kanıtlamış bir sistemdir. Korozyona karşı galvaniz kaplamalı yüksek kalite çelik kontrüksiyonlardan oluşan sistem, tek bir platform üzerinde dairesel hareketlerle otomatik sulama yapar.
  • %15'e varan eğimlerde bile Center Pivot Sulama sistemleri performanslı bir biçimde çalışabilmektedir. Kullanılan sistemle sulama esnasında %90 - %95 etkin bir sulama sağlanmaktadır.
  • Büyük araziler için en iyi çözüm.

Afko


Center Pivot Sulama Sistemi Kullanım Alanları:Mısır, buğday, arpa, tahıl bitkileri, şeker pancarı, pamuk, narenciye, bodur meyve ağaçları, kavun karpuz, bitkiler, soğan, patates, bakliyatlar bitkileri, yonca ve tüm yem bitkileri.


Afko

Afko

Afko

Afko

Afko
Afko